MojAndroid

Spoločnosť Razer zrejme nie je potrebné veľmi predstavovať. Ak ste v minulosti prišli do kontaktu s herným priemyslom, určite Razer poznáte. Je ale možné, že odteraz budeme prichádzať s touto firmou do kontaktu oveľa častejšie. Razer totiž kúpil spoločnosť Nextbit, ktorá už vyrobila jeden skutočne zaujímavý cloudový smartfón Nextbit Robin.

nextbit

Nie je zrejmé, či Razer teraz plánuje vstup na trh so smartfónmi, alebo plánuje technológie spoločnosti Nextbit využiť iným spôsobom. V každom prípade ide o zaujímavú akvizíciu, ktorá má potenciál trochu ovplyvniť situáciu na trhu. Razer má za sebou veľmi zaujímavé obdobie, keď spoločnosť predstavila hneď niekoľko oceňovaných zariadení určených najmä pre hráčov. Samozrejme, stále tiež ide o jedného z najpoprednejších výrobcov herných periférií na svete.

Spoločnosť Nextbit na svojom blogu hovorí iba o tom, že sa teraz chce sústrediť na “mobilný dizajn a zážitok”. Nie je teda zrejmé, čo konkrétne pripravuje a čo pre firmu znamená kúpa takým uznávaným výrobcom, akým je Razer. S najväčšou pravdepodobnosťou sa ale máme na čo tešiť.

Zdroj: Nextbit via Android and Me

31.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+