MojAndroid

Samsung pri príležitosti spustenia predaja nového Samsung GALAXY Note 3 pripravil špeciálnu ponuku. V dvoch slovenských značkových predajniach Samsung bude pre prvých 30 majiteľov GALAXY Note 3 pripravený darček v podobe voucheru na Samsung GALAXY Gear úplne zadarmo.

galaxy-gear-and-note-3-630x541

Samsung GALAXY Note 3 sa začne predávať celosvetovo v rovnaký deň, a tak aj slovenskí fanúšikovia si ho budú môcť kúpiť už túto stredu, 25. septembra. Odporúčaná maloobchodná cena je 749 € vrátane DPH.

„Tým najväčším priaznivcom Note 3 chceme dať jedinečný darček. Preto sme zvolili naše hodinky GALAXY Gear. Tie sa objavia na pultoch slovenských obchodov zhruba v prvej polovici októbra, ale prvým majiteľom GALAXY Note 3 ich pošleme priamo domov,“ hovorí Roman Šebek, riaditeľ divízie mobilných telefónov a digitálnych fotoaparátov spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Ak sa zákazníci rozhodnú ísť pre Samsung GALAXY Note 3 k svojmu obľúbenému predajcovi mobilných telefónov či elektroniky, odporúčame si najprv overiť dostupnosť nového GALAXY Note 3. V celej distribučnej sieti sa bude postupne objavovať.

Kto sa bude chcieť stať jedným z prvých majiteľov GALAXY Note 3 a vyberie sa pre neho hneď v stredu, mal by zvážiť návštevu dvoch vybraných slovenských značkových predajní Samsung: v Bratislave v nákupnom centre CENTRAL a v Košiciach v nákupnom centre Aupark.

Pre 30 najrýchlejších zákazníkov v každej z dvoch predajní je pripravený exkluzívny darček (vždy jeden kus na osobu). Spolu s novým GALAXY Note 3 v bielej farbe dostanú aj voucher na jedno balenie hodiniek GALAXY Gear zadarmo. Tie budú doručené domov každému kupujúcemu po tom, čo sa GALAXY Gear objaví v predaji.

Predaj GALAXY Note 3 bude v spomínaných slovenských značkových predajniach Samsung spustený 25. septembra o 12:00. 

FOTOGALÉRIA z predajne z nákupného centra CENTRAL

Zdroj: Samsung

23.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+