MojAndroid

Populárna aplikácia Prisma získava ďalšiu užitočnú funkciu – vlastný obchod. Aplikácia, ktorej hlavnou funkciou je renderovanie obrázkov pomocou najrôznejších umeleckých štýlov a efektov, tak po novom ponúkne miesto, kde ľudia nájdu a stiahnu všetky možné filtre.

Náš tip
Prisma konečne skrášli aj fotky, ktoré nemajú štvorcový formát

Namiesto toho, aby ste v aplikácii mali všetky dostupné filtre, tak si stiahnete len tie, ktoré sa vám naozaj páčia a ktoré budete používať. Tie, ktoré budú dostupné po inštalácii tak môžete pomocou nového obchodu, v sekcii My styles, jednoducho odstrániť. Aktuálne je v obchode 44 štýlov, ktoré sa postupne budú rozrastať o ďalšie. Developer prisľúbil, že nové efekty bude pridávať každý týždeň a neskôr dokonca každý deň.

Prisma tiež nechá voľnú ruku tým používateľom, ktorí by si chceli vytvoriť vlastný efekt. Časom tak v obchode nájdeme aj výtvory používateľov, ktorí sa o ne budú chcieť podeliť s ostatnými.

Nový obchod je dostupný v rámci najnovšej aktualizácie, ktorá je dostupná pre všetkých v obchode Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+