MojAndroid

Spoločnosť Samsung oznámila príchod celého radu príslušenstva pre svoj nový tablet Galaxy Tab 10.1. Dokovacie riešenie zahŕňa multimediálny dock, pre pripojenie tabletu v landscape polohe, ktorý zabezpečuje jeho dobíjanie. Jeho súčasťou je aj 3,5mm jack pre pripojenie audia a HDMI port, vďaka ktorému pripojíte tablet napríklad ku televízoru.

Ďalším doplnkom, ktorý si budete ku svojmu Galaxy Tabu 10.1 dokúpiť je plnohodnotná dokovacia klávesnica so špeciálnymi tlačidlami, ktoré vám umožnia spustiť internetový prehliadač, hudbu, email a iné aplikácie jedným dotykom.

Neskôr by sme sa mali dočkať aj obalu s Bluetooth klávesnicou a ochranným obalom, ktorý bude možné použiť aj ako stojan napríklad pre lepšie pozeranie filmov.

Okrem dokovacích staníc Samsung ponúkne rad adaptérov vrátane HDMI kábla, ktorý tablet dobíja a umožňuje prehrávanie  Full HD videa 1080p na TV. V ponuke nájdete aj USB adaptér, s ktorým budete schopní ku Galaxy Tabu 10.1 pripojiť USB zariadenia akými sú klávesnice, USB flash disky a iné.

Recenzia na Galaxy Tab 10.1 sa na našom webe objaví už čoskoro. Ak máte otázky ohľadom tohto tabletu, na ktoré by ste chceli poznať odpoveď, pridajte ich do diskusie v článku Testujeme Samsung Galaxy Tab 10.1 s Android 3.1 Honeycomb. Pýtajte sa a my sa na ne pokúsime odpovedať :).

Zdroj: androidcommunity.com

23.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+