MojAndroid

Prihlasovanie aplikácií do národnej súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie sa blíži k svojmu záveru. Využite poslednú šancu a prihláste svoje práce na stránke www.AndroidCode.sk do 30. novembra 2014.

Štvrtý ročník súťaže Android Code 2014 poskytuje developerom aplikácií silný marketingový nástroj, ktorý im pomôže appku zviditeľniť nie len na našom webe. Vývojári tiež získajú cenný odborný feedback zo strany poroty, ktorú tvoria atraktívni ľudia zo sveta mobilných technológií, úspešní manažéri firiem a developeri minuloročných výherných aplikácií. Okrem titulu “Aplikácia roka” tiež získajú nový mobil Prestigio Grage a 10x navigácia Sygic GPS Navigation pre celý svet v hodnote 80 EUR.

Pre tých, ktorým zaplatenie poplatku 20 € v kategóriách slovenská a svetová aplikácia robí ťažkosti, máme dobrú správu. TATRA BANKA, ako jeden z partnerov súťaže, je pripravená podporiť inovácie a dotovať prihlášky takýchto developerov. Stačí jednoducho o túto dotáciu požiadať priamo v registračnom formulári, kde je potrebné uviesť, v čom je vaša aplikácia inovatívna a čím sa odlišuje od ostatných. Tatra banka následne rozhodne, či aplikáciu podporí a zaradí do súťaže bezplatne.

Náš tip
Android Code 2014: Tatra banka podporuje inovácie, prihlás aplikáciu zadarmo

prihlasit

PRIHLASOVANIE APLIKÁCIÍ

Developeri môžu prihlasovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia musí byť umiestnená na Google Play Store a mať za obdobie posledných 24 mesiacov aktulizáciu. Termín prihlasovania pre aplikácie je od 1. novembra do 30. novembra 2014. Aplikácie budú rozdelené do troch kategórií: slovenské aplikácie, svetové aplikácie (s globálnym potenciálom) a firemné (brandované) aplikácie.

Prihlasovaná aplikácia musí byť umiestnená na Google Play Store a mať za obdobie posledných 24 mesiacov aktulizáciu. Termín prihlasovania pre aplikácie je od 1. novembra do 30. novembra 2014. Aplikácie budú rozdelené do troch kategórií: slovenské aplikácie, svetové aplikácie (s globálnym potenciálom) a firemné (brandované) aplikácie.

VEREJNÉ HLASOVANIEceny1

Aj naši čitatelia a Android komunita bude mať možnosť hlasovať a zvoliť si obľúbené aplikácie. Po prvom kole prihlasovania aplikácií bude od decembra spustené verejné hlasovanie. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny: nový mobil Prestigio Grage a 10x navigácia Sygic GPS Navigation pre celý svet v hodnote 80 EUR.

POROTA

Po úvodnom kole prihlasovania aplikácií developermi bude nasledovať hodnotenie poroty, ktorú aj tento rok tvoria opäť atraktívni ľudia zo sveta mobilných technológií, úspešní manažéri firiem a developeri minuloročných výherných aplikácií. Spolu s porotou budú hodnotiť aj čitatelia portálu MojAndroid.sk a široká verejnosť.

Detailné informácie o porote nájdete na stránke súťaže AndroidCode.sk/porota.

28.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+