MojAndroid

Analytická spoločnosť Flurry sa opýtala 60 000 respondentov jednoduchú otázku: “Ako dlho sa denne hráte na svojom Android smartfóne či tablete?”. Odpoveď sa v mnohých prípadoch líšila, no priemerný čas strávený za displejom mobilného zariadenia zostal na hranici 37 minút. Najviac sa pritom hrajú Američania s priemerom nad 50 minút, naopak najmenej za mobilnými hrami sedia Číňania s priemerom pod 30 minút. Slovensko ani Česká republika sa do tohto testu nezapojili.

flurry-gaming-average

Analýza spoločnosti Flurry sa ale nevenovala len času, ktorý strávia používatelia pri mobilných hrách, ale aj typu hier, ktoré hrajú najčastejšie. Najviac ľudia spúšťajú arkádovky, nasledujú akčné hry a nakoniec aj oddychovky, ktorými si krátime čas napríklad na záchode. Ako je to s vami? Ako dlho sa denne hráte na mobile či tablete? Aké hry uprednostňujete?

Zdroj: Phandroid

20.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+