MojAndroid

Spoločnosť Prestigio uviedla na trh tento rok niekoľko druhov príslušenstva s podporou NFC technológie. Špičkou medzi týmto príslušenstvom je sú Prestigio NFC Multitag nálepky a Keychain tag, čo je vlastne 1 NFC tag na kľúče a 5 NFC nálepiek, ktoré okrem takmer milimetrovej hrúbky prinášajú aj odolnosť voči vode a nepriaznivým vplyvom počasia. Pýtate sa, na čo takéto príslušenstvo môžete využiť?

presitigio-nfc-tag-3

presitigio-nfc-tag-1 presitigio-nfc-tag-2

NFC príslušenstvo spoločnosti Prestigio môžete využiť ako každý iný NFC tag a naprogramovať si s ním rôzne príkazy a zmeny vo vašom Android zariadení. Vďaka malým rozmerom a odolnosti je použitie týchto tagov naozaj všestranné, pričom používateľov zameraných na dizajnovú stránku veci určite poteší moderné spracovanie a štýlové farebné spracovanie. Veľmi kvalitne je spracovaný aj NFC tag v podobe prívesku na kľúče. Hoci sme toto príslušenstvo získali na test v podobe sady, na internete a v kamenných obchodoch si môžete tieto NFC doplnky kúpiť iba samostatne. Cena za Prestigio NFC Multitag nálepky začína na sume 6,70€ a cena za 2 ks prívesku na kľúče Prestigio Keychain tag začína na sume 5,99€ (zdroj cien: www.heureka.sk).

Odporúčame vám seriál Začíname s NFC:

3.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+