MojAndroid

Prestigio vydal novú verziu svojej aplikácie na čitanie e-knih na tabletoch a smartfonoch, ktorá je na Google Play dostupná pod názvom eReader Prestigio. Nová verzia, s číselným označením 1.2, prináša niekoľko noviniek, ktoré majú aplikáciu ešte viac zatraktívniť. Medzi nimi nechýba zrýchlenie automatického indexovania zoznamu kníh, atraktívnejšie obaly kníh a optimalizácia rozlíšenia obrazovky pre rôzne zariadenia.

Čítačka a obchod s elektronickými knihami od Prestigia, ponúka používateľské prostredie preložené do 23 jazykov vrátane slovenčiny. Prináša funkcie ako triedenie kníh do jedinečných kolekcií,  pri ktorých si môžete vybrať rôzne spôsoby triedenia podľa autorov, názvov kníh, žánrov, typov súborov a iných. Okrem vlastných kolekcií máte z aplikácie aj priamy prístup k portálu Moje Prestigio, ktorý umožňuje pristupovať k rozšírenému obchodu s elektronickými knihami ebooks.prestigioplaza.com.  V ňom sa nachádza viac ako 250 000 elektronických kníh v 22 rôznych jazykoch, z ktorých je viac ako 30 000 dostupných zdarma.

Verziu 1.2 aplikácie eReader Prestigio si môžete prevziať z webovej stránky spoločnosti Prestigio alebo zo stránky Google Play.

Verzia: 6.0.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

14.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+