MojAndroid

Samsung a Google oficiálne odložili predstavenie Google smartfónu Nexus Prime a s ním súvisiaceho operačného systému Android Ice Cream Sandwich. Obidvoje malo byť odhalené budúci týždeň na tlačovej konferencii Samsungu v San Diegu, konkrétne 11.októbra. Žiaľ, musíme vám oznámiť, že tento veľký deň sa odkladá zatiaľ na neurčito. Dôvodom je nedávne úmrtie Steve Jobsa, ktorý pre svet technológií veľa znamenal  a uvedomujú si to aj Samsung s Google, ktorí mu chcú týmto počinom vzdať poslednú úctu a to im nemôžeme zazlievať.

Google

“Veríme, že toto nie je ten správny čas pre oznámenie nového produktu, pretože svet vzdáva hold úmrtiu Steveho Jobsa.”

Tu je vyjadrenie Tima Titusa, riaditeľa pre verejné vzťahy v Samsung Telecommunications America:

Samsung

“Samsung a Google sa rozhodli pre odloženie udalosti Samsung Mobile Unpacked, počas CTIA v San Diegu, pôvodne naplánovaného na 11.október. Za súčasných okolností, obidve strany súhlasili s tým, že toto nie je vhodný čas pre oznámenie nového produtku. Našich klientov a média žiadame o pochopenie tejto situácie. Nový dátum a miesto konania čoskoro upresníme.”

Zdroj: androidcentral.com

7.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+