MojAndroid
Už začiatkom decembra sa po dvoch rokoch opäť uskutoční stretnutie VoIP telefónie. Už po piatykrát budú počas dvoch dňov prednášať odborníci na obchodné a technické aspekty modernej aj klasickej telefónie. Už o niekoľko týždňov sa znova stretnú českí a slovenskí používatelia a prevádzkovatelia modernej a klasickej telefónie.
Prvé dve prednášky budú zamerané na legislatívne a právne aspekty. Ďalšie dve sa budú týkať telefónnych podvodov a popoludní príde na radu prednáška o smerovaní hovorov, o analýze či syntéze hlasu a skúsenostiach z používania VoIPu v mobilných telefónoch. Druhý deň bude orientovaný na problematiku prenositeľnosti telefónnych čísiel, na signalizáciu SIP, na inštaláciu a konfiguráciu Asterisku a na vývoj aplikácií pre mobilné telefóny s iOS a Androidom. Program semináru nájdete na tomto linku.


V rokoch 2004, 2006, 2008 a 2010 sa tohto stretnutia zúčastnili medzi 100 a 200 poslucháčov a celkom tu už odznelo 50 komerčných prednášok. Naďalej tak pokračuje osemročná tradícia odborných prednášok pomáhajúcich vysokej úrovni tuzemskej VoIP telefónie. Tohtoročný piaty seminár Teórie a praxi IP telefónie sa uskutoční 5 a 6. decembra 2012 vo veľkej konferenčnej sále Hotela Olšanka v Prahe. Je tak práve vhodný čas na prihlásenie. Ďalšie informácie nájdete na  www.ip-telefon.cz

22.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+