MojAndroid

Jednou z aplikácií, ktorá je povinnou výbavou aj našich smartfónov Android v redakcii je aj aplikácia Android Booster FREE od spoločnosti NetQin.

Spoločnosť bola založená v roku 2005 a patrí k popredným hráčom na poli bezpečnosti v mobilnej komunikácii.

 

 

Aplikácia Android Booster FREE poskytuje silný nástroj, ako z vášho telefónu dostať naozaj množstvo praktických a potrebných informácií a činností. Android Booster je prioritne „killer“ procesov v telefóne, a uvoľňuje tak pamäť od zbytočných aplikácií bežiacich na pozadí. Môžete si ním prečistiť históriu práce, pracovať s aplikáciami – inštalovať ich a odinštalovať, k čomu majú prístup.

Ak často používate internet prostredníctvom 3G alebo 4G pripojenia, môžete si s Android Booster FREE sledovať vašu spotrebu dát. Ale samozrejme máte pod kontrolou aj prenos prostredníctvom WiFi.

Inteligentnú kontrolu nad stavom batérie zase preberáte prostredníctvom monitorovania stavu batérie a prehľadu o využívaní batérie jednotlivými aplikáciami a procesmi.

Ako sme už spomenuli, Android Booster Free je neoddeliteľnou súčasťou nášho telefónu a odporúčame ho určite vyskúšať, ako doplnok k iným špecializovaným aplikáciám podobného zamerania.

Android Market

29.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+