MojAndroid

MôjAndroid.sk vás ako mediálny partner Vás pozýva na TREND konferenciu Infotrendy pod názvom Nájdite v IT viac ako iba nákladovú položku, ktorá sa uskutoční 14. apríla v hoteli NH Gate One v Bratislave. Ľudia z biznisu sa často sťažujú, že IT vo firmách sú pridrahé a napriek nemalým investíciám neprinášajú vždy očakávané prínosy. Na slogany obsahujúce slová, ako sú cloud, mobilita, digitalizácia či Big Data, ktoré v ostatných rokoch dominujú žargónu IT dodávateľov, preto často reagujú skepticky.

IT však nemusia byť voči benefitom predražené a komplikované. TREND konferencia INFOTRENDY 2016 vám ukáže, že technológie vedia byť skutočne dobrým služobníkom firiem – ak sa vám podarí nájsť vhodné riešenia pre vaše podnikateľské problémy a dokážete technológie správne aplikovať.

Rýchlejšie a efektívnejšie procesy, vyššie výnosy, lepšie služby a hodnotnejšie vzťahy so zákazníkmi nemusia byť iba ilúziou. Zistite, ako dosiahnuť, aby IT skutočne pomáhali biznisu, a inšpirujte sa príkladmi firiem, ktoré z digitálnych technológií vyťažili maximum. Objavte IT, ktoré nie sú iba nákladovou položkou.

  • Ktoré technológie sú pre slovenské firmynajprínosnejšie?
  • Top 5 technológií, ktoré majú najbližšie roky potenciál zlepšiť vašu firmu.
  • Tenká hranica medzi láskou a nenávisťou – čo potrebujete, aby ste si v digitálnom svete klientov nepohnevali, ale poskytli im lepšie služby a zážitky.
  • Koniec papiera. Praktické skúsenosti, ako prejsť na kompletne bezpapierové procesy– od prvých krokov až po digitálny podpis.
  • Čo z legislatívy by ste mali vedieť pred tým, ako sa vaša firma stane definitívne bezpapierová?
  • Potrebujete pre váš biznis mobilnú aplikáciu? Na čo si dať pozor pri jej vývoji?
  • Myslíte si, že vo vašej firme niet miesto pre inovatívne riešenia? Objavte odvetvia a scenáre, kde by digitálne technológie nikto nečakala napriek tomu sa v nich úspešne zaviedli.

Program a prihlášku nájdete na stránke www.trendkonferencie.sk.

11.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+