MojAndroid

Spoločnosť HTC vás pozýva na ďalšie stretnutie fanúšikov Telekom Android Roadshow 2013. Stretneme sa už túto sobotu 19.októbra 2013 od 10,00 hod v Banskej Bystrici v hoteli Dixon a vy si budete môcť exkluzívne vyskúšať novinku HTC One mini. A čaká na vás aj jedno veľké MAX-i prekvapenie. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk, registrácia aj vstup na akciu je zadarmo. Celý program nájdete na stránke AndroidRoadshow.sk.

Náš tip
[Program] Telekom Android Roadshow 2013 Banská Bystrica

HTC One

HTC-One

Vlajková loď HTC One disponuje úžasným 4,7″ Full HD displejom zasadeným v tele vyrobenom z jedného kusu hliníka. S novým prostredím Sense 5.0 prináša užívateľom intenzívnejší a intuitívnejší zážitok z používania telefónu. Funkcia HTC BlinkFeed je odvážnou novinkou, ktorá pretvára domovskú obrazovku smartfónu HTC One na jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií. Zlomová inovácia HTC Zoe s ultrapixelmi redefinuje spôsob, akým ľudia zachytávajú, znovu prežívajú a zdieľajú najcennejšie momenty. HTC Zoe prináša používateľom možnosť vyhotovovať fotografie vo vysokom rozlíšení, ktoré ožijú z trojsekundových útržkov – tzv. Zoes. Tieto Zoes sa potom zobrazia unikátnym spôsobom, ktorý oživí celú fotogalériu a premení tradičné úložisko nehybných obrázkov na pohyblivú galériu spomienok. Vôbec prvý krát sa na telefóne predstavujú predné stereo reproduktory so špeciálnym zosilňovačom, ktoré v kombinácii s úžasným full HD displejom vnorí používateľov do hudby, videa, hier alebo obľúbených klipov na YouTube™. Integrovaný systém Beats Audio umožní užiť si bohatý autentický zvuk v štúdiovej kvalite. HDR nahrávanie využíva moderné duálne mikrofóny a audio spracovanie tak, aby zachytilo čistý, plný zvuk, ktorý si zaslúži snímanie vo vysokom rozlíšení.

 

HTC One mini

HTC One mini

HTC One mini disponuje 4,3 palcovým LCD displejom s kvalitným 720p HD rozlíšením pri jemnosti 341 ppi. Telefón si od svojho väčšieho brata zobral všetko, čo robí HTC One zaujímavým. Vlajkový model HTC One priniesol revolúciu v prehrávaní hudby z telefónu vďaka dvojici stereo reproduktorov umiestnených na prednej strane a dedikovanému zosilňovaču. Integrovaný je tiež systém Beats Audio, ktorý dodá bohatý autentický zvuk nielen pri počúvaní hudby, ale tiež pri prehrávaní videa alebo hraní hier. Najlepší audio zážitok zo všetkých súčasných mobilov tak už nie je výhradou iba HTC One, ale tiež jeho zmenšeného modelu. S HTC One mini budú mať používatelia rovnako svoj obľúbený obsah v strede svojho mobilného sveta. HTC BlinkFeed prináša aktualizácie zo sociálnych sietí, správ alebo fotografií na najpoužívanejšie miesto dnešných telefónov – domovskú obrazovku.

 

HTC Desire 500

HTC_Desire_500_3

 

S HTC Desire 500 a jeho 8 megapixelovým fotoaparátom, doplneným o dedikovaný procesor HTC ImageChip, môžete fotiť a zdielať zaujímavé fotografie. Predná kamera má rozlíšenie 1,6 megapixelov, prístroj je tak vhodný pre obstaranie kvalitného autoportrétu alebo realizáciu videohovorov. Telefón umožňuje zachytenie ideálneho okamihu pre fotografiu, a to aj vďaka funkciám rozoznávania tváre a úsmevu. Zábery potom možno upravovať pomocou širokého výberu kreatívnych filtrov a ihneď sa o ne podeliť s rodinou, či priateľmi na sociálnych sieťach, bez nutnosti pripojenia k PC.

HTC Video Highlights mení spôsob, akým sú zdieľané zaujímavé okamihy. Fotografie a videá z jednej udalosti alebo niekoľkých dní, spojí táto funkcia dohromady a vytvorí z nich krátku 30 sekundovú kompiláciu doplnenú o hudbu. Spoluprácou s profesionálnymi hudobnými editormi bolo docielené to, že jednotlivé obrazové prechody sú pre každú tému zvlášť načasované tak, aby používateľom zaistili výborné výsledky bez nutnosti vlastnej úpravy.

 

HTC Desire 200

htc-desire-200-black-white-en-slide-04

HTC Desire 200 disponuje 3,5 palcovým LCD displejom a má integrovaný systém Beats Audio ™ pre výbornú kvalitu posluchu. HTC Desire 200 je vybavený 5 megapixelovým fotoaparátom s funkciou rozoznávania tváre a úsmevu, rýchlym a zároveň ľahkým prezeraním internetu a kompaktným dizajnom. Smartfón beží na systéme Android a je vybavený programom Data Manager pre sledovanie aktuálneho objemu odoslaných aj prijatých dát. Na ukladanie dát do telefónu slúži interná pamäť o veľkosti 4GB, ktorú je možné ďalej rozšíriť pomocou MicroSD karty o ďalších 32GB.

15.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+