MojAndroid

Vyvíjaš web/mobil aplikácie a chceš si vyskúšať Google Glass alebo Leap Motion? Pozývame ťa na hackathon week! Sli.doBonetics a GDG Bratislava organizujú Google Glass hackathon v Bratislave. Ak teda máš nápad a chuť ho zrealizovať, pridaj sa. Máme k dispozícií zatiaľ 2 kusy okuliarov + sensor Leap Motion. Cieľom hackathonu bude stvoriť funkčný prototyp appky.

Trvanie: Od pondelka večera 23. júna do stredy večera 25. júna 2014. Stretávať sa môžme po večeroch v Clusterhaus (ak ste pracujúci), ale kto chce môže ostať aj cez ďen.

Miesto: Hackathon bude prebiehať v priestoroch Clusterhaus v Polus Tower 1, v samostatnom office sli.do… áno klimatizovaný :) Spať sa dá ak si prinesiete nafukovačky (sprchu máme).

Odmena pre víťazný tím: Apple TV
+ po skončení pozývame na spoločné pivko na Kuchajde.

Porota: sli.do + Bonetics + GDG Bratislava

Pre koho je hackathon? Pre programátorov, web-developerov. Jakub doplnil: “Čo sa týka požiadaviek tak by bolo fajn, keby trochu vedeli Android development (a samozrejme Javu), kedže by mali za pár dni spraviť funkčnu aplikáciu.

Vstupné: Buď sixpack piva alebo pizza alebo nič :)

K dispozícií vám budú rozumy Jakub Kříža z Bonetics a Petra Slivku so sli.do. Takisto chalani z GDG BA určite radi prispejú.

Program:

Pondelok 17:00 (presne) 23.júna 2014

– Predstavenie sa + prípitok + obložené chlebíčky
– Krátka prednáška o Google Glass od Jakuba Kříža (autor Glass appky pre sli.do)
– Brainstroming: Nájdeme nové nápady, z nich niektoré vyberieme, spravíme si plán a začneme makať. Záleží koľko nás bude, ale zrejme vyberieme 3 nápady na ktorých sa bude pracovať v tímoch.

Streda 25.júna 2014

– Vyhodnotenie o 21:00
– Spoločné pivo na kuchajde

Príď teda sponzať zaujímavých ľudí zo startupovej komunity alebo si vyskúšať zrealizovať svoje Glass nápady.

Prihlásiť sa môžež cez Eventbrite.

Portál MojAndroid.sk je mediálny partner podujatia.

17.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+