MojAndroid

Telecom Android Roadshow 2013 pokračuje a ďalšia zastávka je v meste Banská Bystrica. Stretneme sa túto sobotu, 19.októbra 2013, v hoteli Dixon. Program začína o 10:00 a o 14:45 vás čaká prezentácia Miroslava Apolena, produktového manažéra spoločnosti ASUS. Počas prezentácie bude exkluzívne predstavená novinka ASUS Fonepad Note 6, nová generácia tabletu Nexus 7, najnovšie MEMO Pady a konvertibilná novinka Transformer Pad.

Vstup na akciu je zdarma, registrovať sa môžete na stránke AndroidRoadshow.sk, kde nájdete aj kompletný program.

Náš tip
[Program] Telekom Android Roadshow 2013 Banská Bystrica

Nexus 7

ASUS Nexus 7 Android Roadshow

Nexus 7 je poháňaný štvorjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon® S4 Pro. Spoločne s operačnou pamäťou 2GB RAM poskytuje výborný výkon a vynikajúci zážitok z mobilného hrania pri zachovaní až 10 hodinovej výdrže batérie.

Vďaka jasnému, 7-palcovému Full HD displeju s viac ako 2,3 miliónmi pixelov a 323ppi (pixels-per-inch, počet pixelov na palec), ponúka nový Nexus 7 výnimočnú kvalitu obrazu v aplikáciách a hrách. Technológia ASUS TruVivid vylepšuje ostrosť a jas displeja,  IPS panel zabezpečuje široké, 178-stupňové pozorovacie uhly. Technológia Corning® Glass odolá škrabancom a telo nového Nexusu 7 je aj napriek robustnosti hrubé iba 8,65 mm a váži 290 g. Vďaka tomu sa nový tablet lepšie prenáša ako bežná brožovaná kniha.

ASUS MeMO Pad HD 7

ASUS MeMO Pad HD 7 Android Roadshow

ASUS MeMO Pad HD 7 má štvorjadrový procesor a 1GB RAM operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý beh aplikácií všetkých druhov. 7-palcový displej s rozlíšením 1280 x 800 poskytuje jasný a ostrý text i obrázky, technológia IPS zabezpečuje presné a živé farby so 170-stupňovými pozorovacími uhlami. MeMO Pad HD 7 je taktiež vybavený kvalitnými stereo reproduktormi a vylepšeným zvukom vďaka technológii ASUS SonicMaster.

ASUS Fonepad Note 6

ASUS-Fonepad-Note-6-ME560

 

Štýlový ASUS FonepadTM Note 6 je navrhnutý preľudí , ktorí kvôli aplikáciám alebo zábave preferujú väčší displej tabletu, a nestačí im iba smartfón na telefonovanie. S hrúbkou iba 10,3 mm a hmotnosťou 210 g sa Fonepad Note 6 jednoducho zmestí do vrecka. Dotyková obrazovka umožňuje 10-bodové ovládanie zariadenia s operačným systémom Android 4.2, Technológia DC-HSPA+ zabezpečuje ultra-rýchle pripojenie do mobilného internetu.

Fonepad™ Note 6 však vďaka exkluzívnym aplikáciam od ASUSu podporuje písanie pomocou stylusu, ktorý je súčasťou zariadenia. Aplikácia Instant Page sa zapne automaticky, keď je stylus vytiahnutý zo svojho puzdra a umožňuje okamžité písanie poznámok bez ohľadu na to, aké ostatné aplikácie sú spustené. Smart Crop zjednodušuje ukladanie obrázkov v ktorejkoľvek aplikácii, stačí iba krúžiť v žiadanej časti obrazovky. ‘Smart Peek’ poskytuje rýchly prístup k obsahu aplikácie vďaka dotyku stylusu.

8 Mpx kamera zachytí vaše životné momenty a funkcia ’All Smiles’ vyberie najlepší výraz tváre zo sekvencie fotografií a automaticky zhotoví výslednú fotografiu. Funkcia ‘Smart Remove’ automaticky odstráni rušivé objekty na pozadí.

 

ASUS Transformer Pad

ASUS-Transformer-TF701_Gray_25

Nový ASUS Transformer Pad disponuje 10,1-palcovým IGZO-TFT displejom s IPS (In-Plane Switching) technológiou, ktorá vylepšuje reprodukciu farieb, poskytuje široké pozorovacie uhly a výbornú viditeľnosť na dennom svetle. Technológia Miracast umožňuje Wi-Fi streamovanie videa a zrkadlenie obrazu na veľkých obrazovkách kompatibilných televízorov, pričom pripojenie cez HDMI kábel podporuje aj displeje so 4K Ultra HD rozlíšením.

Vďaka svojej odolnej kovovej konštrukcii, ktorá je hrubá iba 8,9 mm a váži 585 g, je nový ASUS Transformer Pad perfektný pre mobilnú zábavu. Kvalitné reproduktory s technológiou ASUS SonicMaster reprodukujú hlasný a čistý zvuk, ktorý používatelia ocenia pri počúvaní hudby, sledovaní filmov alebo hraní hier.

Nový ASUS Transformer Pad má vo výbave 1,2-megapixelovú kameru pre krištálovo čistý obraz video komunikácie a zadnú 5-megapixelovú kameru, ktorá dokáže zachytávať fotografie pri zaznamenávaní 1080p Full HD videa. Nulové oneskorenie spúšte znamená, že fotografie sú vždy zachytené vpravom momente, zatiaľ čo funkcie HDR (High Dynamic Range) a inteligentné vylepšenie tváre zlepšujú kvalitu výslednej fotografie.

ASUS MeMO Pad FHD 10

ASUS MeMo Pad FHD 10  Android Roadshow

ASUS MeMO Pad FHD 10 využíva nový procesor Intel® Atom Z2560 s frekvenciou 1,6 GHz a Full HD IPS displej s rozlíšením 1920 x 1200, ktorý ponúka 178-stupňové pozorovacie uhly a kvalitný obraz. MeMO Pad FHD 10 je vybavený stereo reproduktormi, technológiou SonicMaster a je ideálny na multimediálnu zábavu, sledovanie Full HD videa a hranie hier.

ASUS MeMO Pad ME302KL

ASUS MeMO Pad ME302KL  Android Roadshow

Nová generácia 10-palcového MeMO Padu prináša vylepšenie vo forme štvorjadrového procesora Qualcomm Snapdragon S4 Pro s frekvenciou 1,5 GHz a zabudovaného 3G modemu. Vďaka tomu môžete byť neustále online, aj keď nemáte k dispozícii Wi-Fi sieť. ASUS MeMO Pad ME302KL má rozlíšenie 1920 × 1200 a výbornú kvalitu displeja zabezpečuje technológia IPS.

18.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+