MojAndroid

Používatelia Spotify posledné dni hlásia problém. Aplikácia na niektorých Android smartfónoch vôbec nefunguje. Podľa portálu Androidheadlines sa na náprave pracuje, aj keď nie je známy žiadny pevný časový plán opravy.

Ako sa prejavuje problém v aplikácii Spotify?

Stručne povedané, problém spočíva v tom, že aplikácia samovoľne odhlasuje niektorých používateľov. Po pokuse o opätovné prihlásenie  v podstate zamrzne na svojej úvodnej obrazovke zobrazujúcej logo služby. V niektorých prípadoch zobrazuje dokonca iba prázdnu obrazovku. Používateľom nepomôže ani jedno z bežných riešení, ktoré pri podobných problémoch doteraz fungovali.

Sťažnosti na komunitných fórach Spotify ukazujú, že došlo k rôznym pokusom o vyriešenie problému. To samozrejme zahŕňalo kontrolu aktualizácií a odhlásenie zo Spotify. Používatelia sa tiež pokúsili vymazať vyrovnávaciu pamäť a údaje, otvoriť Spotify na iných zariadeniach (kde Spotify fungovalo, a následne sa opätovne prihlásiť na pôvodnom zariadení.

Skúsili aj reštartovanie ich zariadení a nakoniec používatelia zašli tak ďaleko, že aplikáciu pred opätovnou inštaláciou úplne odinštalovali. Zdá sa však, že ani jeden z týchto spôsobov nič nevyrieši. Podľa fóra je tiež zrejme, že problém vôbec nie je špecifický len pre konkrétne zariadenia a môže sa objaviť na ktoromkoľvek Android smartfóne.

Na oprave sa už pracuje

Pretože používatelia hlásia problém priamo na oficiálnom fóre spoločnosti, tak tá si je už dlhšie vedomá problému. Streamovací gigant tvrdí, že pracuje na oprave, ale bohužiaľ neposkytol žiadny časový plán, pokiaľ ide o to, kedy by sa koncoví používatelia mohli dočkať riešenia. Stretli ste sa týmto problémom aj vy?

Náš tip
EÚ schválila legislatívu na reguláciu Apple a ďalších technologických firiem. Dočkáme sa veľkých zmien?
8.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+