MojAndroid

Spoločnosť EasyCo prichádza na slovenský trh s novou edukačnou hrou Neobear Popup Zoo 1. Jej základom sú hracie kartičky a rozšírená realita v podaní smartfónu či tabletu. Pomocou rozšírenej reality sa totiž kalsické 2D obrázky na kartičkách premenia na virtuálne 360-stupňové obrázky vo vašom zariadení. Tie tu dokonca vydá na vašom tablete alebo v chytrom telefóne, ktoré sa pohybujú a vydávajú zvuky.

Interaktívnu hru tvorí spolu 96 interaktívnych kariet s rôznymi zvieratami. Hra podporuje reálny obraz sveta, ktorý je doplnený o počítačom vytvorené objekty.

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Celá sada Neobear Popup Zoo 1 slúži ako edukačné pomôcka pre školy a škôlky, podporuje udržanie pozornosti, rozvíja mozog a detskú kreativitu. Vie však poslúžiť aj pre výučbu cudzích jazykov. Tiež je však interaktívnou zábavou pre deti i rodičov.

Náš tip
Ako obmedziť čas, ktorý strávia deti na smartfóne alebo tablete | NÁVOD

„Ide o skutočne originálne objavovanie tajuplného sveta zvierat, ktoré zabaví celú rodinu. Navyše, vďaka spojeniu zvukových a vizuálnych podnetov spolu s písaným slovom si deti informácie o živočíchoch oveľa lepšie zapamätajú“, hovorí Ing. Patrik Pavelka, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti EasyCo s.r.o.

V rámci balenia nájdete spomínané kartičky so zvieratami, vrecúško na ich prenášanie, stojan pre tablet či smartfón a aktivačnú kartu pre 5 rôznych inteligentných zariadení. Popup Zoo 1 nájdete na eshope exkluzívneho dovozcu produktov značky Neobear, EasyCo www.easystore.cz s dopravou zadarmo alebo u všetkých dobrých obchodníkov za odporúčanú cenu 32,98€ vrátane DPH.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+