MojAndroid

Asi každý, kto sa odvážil vstúpiť do sveta rootnutých telefónov a alternatívnych ROMiek, pozná MIUI. Táto ROMka patrí medzi najpopulárnejšie na svete a nie je tomu tak dávno, kedy bol predstavený aj prvý MIUI telefón. MIUI je založená na Androide 2.3 Gingerbread a má vlastné unikátne používateľské prostredie s novými funkciami a vlastnými aplikáciami. ROM je dostupná vo viacerých jazykoch vrátane češtiny, no doteraz chýbala podpora slovenčiny. To by sa však vďaka slovenskému tímu prekladateľov malo už čoskoro zmeniť a po dokončení prekladu, by mala byť slovenčina zahrnutá už v českej verzii MIUI.

Update:

Nová verzia MIUI ROM 1.11.11 so slovenským jazykom je už dostupná na stiahnutie. Viac informácií nájdete na stránkach MIUI.cz

12.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+