MojAndroid

Redakcia MojAndroid.sk hľadá novú posilu do tímu, konkrétne by sa nám zišiel ďalší WordPress programátor. Hľadáme PHP programátora so skúsenosťami s redakčným systémom WordPress. Mal by vedieť ako vo WordPresse naprogramovať napr. bazár, katalóg aplikácií či systém na automatické odosielanie emailov. Ak ti pojmy ako wp_cron, PO/MO súbory, wp_enqueue_script, či custom post type, nie sú cudzie, určite neváhaj a pripoj sa k nám.

Základné požiadavky:

  • PHP
  • MySQL
  • (X)HTML
  • CSS
  • JavaScript, jQuery
  • WordPress

Dôležitými vlastnosťami, ktorú u nového kolegu hľadáme, sú dôraz na detail a schopnosť dokončiť zadanú úlohu až do konca. Viac ako to, kde si študoval a aký si získal titul, nás zaujíma aké skúsenosti máš s programovaním, najmä WordPressom.

Neváhaj preto zahrnúť odkazy na stránky, na ktorých si pracoval vrátane krátkeho popisu toho, čo si na danej stránke robil. Konkrétne podmienky spolupráce by sme si dohodli individuálne, sme však otvorení rôznym formám – fulltime/part-time, práca v redakcii/práca z domu/na diaľku.

Odmena: od 15 eur na hodinu (fakturácia alebo TPP)

Ak máš záujem, pošli nám svoj životopis na adresu michal [zavináč] mojandroid [bodka] sk.

WordPress code snippet

Tešíme sa na teba :)
Redakcia MojAndroid.sk

Ďaľšie inzeráty

22.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+