Pohyblivé smajlíky Animoji prichádzajú aj na systém Android! Ide o odpad

10. novembra 2017 0

Spolu s predstavením nového smartfónu iPhone X boli predstavené aj niektoré nové funkcie spojené s využitím nového systému pre skenovanie tváre Face ID. Jednou z noviniek boli aj pohyblivé smajlíky Animoji, ktoré kopírovali vaše pohyby tváre. Teraz táto funkcia prichádza vo forme aplikácií pre Android do Obchodu Play.

TIP:WhatsApp prináša do beta verzie svoje vlastné emoji. Kopíruje Apple? TIP:Google kúpil spoločnosť Apple za 9 miliárd dolárov? Bizarná technická chyba

Nekvalitne spracované aplikácie

Portál phonearena vyskúšal tie najsťahovanejšie aplikácie, ktoré by mali spĺňať funkciu animovaných smajlíkov Animoji. Väčšina aplikácií však obsahuje len sprchu reklám a nekvalitné spracovanie. Len v malom počte aplikácií bolo možné nahrať nejakú pohyblivú správu a ani tá nedosahovala kvalít smajlíkov Animoji od spoločnosti Apple.

TIP:Samsung si v novej reklame uťahuje z oddaných fanúšikov Apple

Problém je v samotnom snímaní. Pokročilú technológiu pre Face ID pravdepodobne nenahradí obyčajná predná kamera. Výsledky tak boli neuspokojivé. Pre fanúšikov pohyblivých emotikonov je tak lepšie využiť filtre a efekty v aplikáciách Instagram a Snapchat. Animoji tak ostanú v réžii nových smartfónov od Apple.

Zdroj: phonearena

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: