MojAndroid

Každá spoločnosť sa snaží spraviť svoj produkt čo najlepšie. Keď ide o vlajkové lode, sú však poriadne citlivé na konkurenciu a nebránia sa využiť všetky dostupné prostriedky na propagáciu. Priame porovnávanie s iným zariadením nie je žiadnou výnimkou. Aktuálne s ním prišla spoločnosť Samsung. Vo svojej novej reklame poukazuje na vývoj iPhonov a Samsung smartfónov. Pointou je oddaný fanúšik Apple, ktorý si v priebehu rokov kupuje nový iPhone – a ako v reklame vidno, je z neho mierne nešťastný. Jeho priateľka má totiž smartfóny Samsung Galaxy, ktoré sú “o krok vpred”.

Reklama jatrí rany používateľov iPhone, ktorý neumožňuje rozširovať pamäť, neskôr poukazuje na to, že nie je vodeodolný, že nemal bezdrôtové nabíjanie. Neskôr sa prechádza na tému odstránenia 3,5 mm jacku na slúchadlá a všetko vygraduje tým, že protagonista si kúpi Samsung Galaxy Note 8, s ktorým je celkovo konečne spokojný. Dospel.

Aký máte na reklamu názor vy?

Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+