MojAndroid

O2 od 3. februára prináša novinky pre svojich firemných zákazníkov, ktoré im umožnia ešte výhodnejšie využívať svoje služby. Vylepšením prešla služba O2 Biznis mobil v kombinácii s populárnym O2 Paušálom.  Atraktívny bonusový systém určený na kúpu zariadení výrazne zníži náklady na kúpu hardvéru.

O2 Biznis mobil na 24 mesiacov s bonusom

O2 prináša 24 mesačnú dobu financovania zariadení aj pre hardvérovú službu O2 Biznis mobil. Zákazník získa rozloženie hodnoty zariadenia na dlhšie obdobie, čo má za následok zníženie mesačnej splátky, ako aj odkupnej hodnoty zariadenia po financovaní.

O2 Biznis mobil bol určený pre tarif O2 Moja firma, vzhľadom na úspech O2 Paušálu aj u firemných  zákazníkov, prinášame túto obľúbenú možnosť bonusu na zariadenie aj pre podnikateľov. Podnikatelia tak budú môcť zefektívniť svoje náklady vďaka najvyšším bonusom na trhu. Napríklad zákazník so službou O2 Biznis mobil a Diamantovým O2 Paušálom tak môže získať atraktívny bonus na kúpu zariadenia vo výške až 528 eur.

O2 biznis

Bezplatná analýza spotreby pre podnikateľov

Analýza spotreby umožňuje detailné sledovanie firemných telekomunikačných nákladov. Prostredníctvom nej získavajú zákazníci kvalitatívne nový pohľad na štruktúru telekomunikačných nákladov oproti klasickému „Podrobnému výpisu hovorov“. Miesto hrubých informácii prináša zrozumiteľný prehľad za celú firmu, ako aj rýchly prístup k detailom. Služba je určená pre väčšie firmy a dostupná pre zákazníkov od 3 SIM kariet s platbou na faktúru.   

Online aplikácia Analýzy spotreby umožňuje

  • Inteligentné rozdelenie telekomunikačných nákladov na súkromné a firemné, bez potreby nastavovania majiteľov telefónnych čísel
  • Vytváranie štruktúr podľa potreby firmy (fakturačný profil a nákladové strediská)
  • Rozdelenie a priraďovanie nákladov jednotlivým užívateľom, nákladovým strediskám a fakturačným profilom
  • Pohľad na náklady v absolútnych hodnotách (minúty/SMS/MMS/MB) a zároveň aj vo finančnom vyjadrení po zohľadnení všetkých zliav a bonusov
  • Reporty, štatistiky a vizualizácie podľa potrieb s rýchlou možnosťou sledovania výkyvov
  • Súhrnný manažérsky report, ktorý poskytuje prehľad o využívaní telekomunikačných služieb v rámci firmy s odporúčaniami na optimalizáciu na úrovni celej firmy

Z posledného prieskumu agentúry Ipsos, ktorého zadávateľom bola spoločnosť O2 Slovakia, vyplýva, že firemní zákazníci ušetrili prechodom do O2 priemerne až 37% nákladov. Podľa agentúry Ipsos sú firemní zákazníci O2 najspokojnejšími na trhu a okrem úspory vnímajú aj benefity neviazanosti a férového prístupu. Až 72% zákazníkov by odporučilo svojho operátora známym a obchodným partnerom.

Zdroj: tlačová správa

4.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+