MojAndroid

Dlhoočakávaný herný titul Plants vs. Zombies 2 bol konečne sprístupnený pre všetkých. Na obchode Play je dostupný zadarmo a vy si ho môžete stiahnuť aj pomocou nášho widgetu, ktorý prikladáme nižšie. Po niekoľkých mesiacoch čakania sa tak fanúšikovia tejto hry na Androide konečne dočkali jej pokračovania.

Plants_vs._Zombies™_2_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play Plants_vs._Zombies™_2_2

Hra je identická s verziou dostupnou pre iOS. Opäť budete bojovať proti hordám chodiacich mŕtvol pomocou rôznych rastlín. Budete ich vylepšovať a dodávať im energiu. Samozrejmosťou je aj prítomnosť vnútroherných nákupov, ktoré urýchlia priebeh hry, no k postupu v hre ich vyslovene nepotrebujete. Novinkou je potom previazanosť s herným centrom Googlu, kde môžete sledovať dosiahnuté výsledky a rebríčky.

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

24.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+