MojAndroid

Už pred niekoľkými mesiacmi, kedy bol Android P ešte v Beta programe, sa objavili informácie o tom, že Google Pixel XL sa po jeho nainštalovaní nabíja pomaly. Nepomohlo nič, ani originálna nabíjačka. Vyzerá to tak, že problém nebol stále vyriešený. Dokonca ani vo finálnej verzii najnovšieho Androidu.

Prečo problém vznikol zatiaľ nie je známe

Niektorí používatelia stále hlásia nefunkčnosť rýchleho nabíjania na ich zariadení. Problém sa týka Pixelov, ktoré boli uvedené na trh v roku 2016. Jedná sa konkrétne o Google Pixel a Google Pixel XL. Nepomáha originálna nabíjačka, obnovenie výrobných nastavení a ani iné spôsoby. Rýchle nabíjanie jednoducho nefunguje. Pokiaľ je pripojená originálna nabíjačka, smartfón hlási pomalé nabíjanie. Prípadne hlási rýchle nabíjanie, no nabíja pomaly.

Prečo tento problém vznikol zatiaľ nie je známe, no Google sa to už snaží vyriešiť. Zistili ste aj vy na vašich zariadeniach rovnaký problém?

Náš tip
Android 9.0 má oficiálne meno. Privítajte Android Pie!
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+