MojAndroid

Potrebujete pomoc či radu pri výbere? Alebo naopak, potrebujete sa zbaviť niektorej z dvoch vecí a neviete sa rozhodnúť? Nová slovenská aplikácia PitChoose okrem pomerne komického názvu z pohľadu fonetiky či fonológie prináša pomoc najmä nerozhodným používateľom. Jej používanie je naozaj jednoduché.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 20. týždeň 2017

Do aplikácie sa prihlásite pomocou vášho konta na Facebooku. Následne nahráte dve fotky s popisom (otázkou), ohľadom čoho majú používatelia aplikácie hlasovať. Zvyšok práce je na ostatných používateľoch. Tí môžu hlasovať alebo vám nechať nejakú užitočnú radu v komentároch. Svoju otázku môžete pre rýchlejšie reakcie zdieľať na sociálne siete. Aplikácia ponúka jednoduché prostredie, ale aj dobrý prehľad v rámci vašich aktuálnych či už zodpovedaných otázok.

Náš tip
Google pozmenil dizajn aplikácie obchod Play

Nevýhodou aplikácie je zatiaľ slabšia používateľská základňa a tiež nie príliš spoľahlivé notifikácie na nové hlasy či komentáre. Aplikácia PitChoose má však rozhodne zaujímavý potenciál. Stiahnuť si ju môžete aj vy a to zadarmo z Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

27.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+