MojAndroid

Jednou z aplikácií či webstránok, ktoré Google upravuje a vylepšuje na týždennej báze, je aj obchod Play. Len nedávno sme vás informovali o tom, že Google predstavil nový dizajn obchodu Play a dnes vám opäť prinášame informáciu o minoritnej zmene jeho dizajnu.

Hore nové prostredie, dole staré prostredie obchodu Play.

Tá sa týka naozaj len drobností. Celkovo chce Google zobrazovať na obrazovke smartfónu viac informácií, čo je pre používateľa pozitívnou správou. Zmenou prešlo menu vyhľadávania, rebríčky TOP aplikácií, ale aj ďalšie prvky obchodu Play. Tieto zmeny Google avizoval už v marci tohto roka a zdá sa, že po úspešnom testovaní ich zverejnil pre každého.

Náš tip
Google má plán pre zlepšenie kvality aplikácií v Obchode Play

Pre objektívnosť treba priznať, že nejde o zmeny, kvôli ktorým by bolo nutné si novú verziu obchodu Play inštalovať. Je však možné, že Google zmenil aj niečo na pozadí. O tom však zatiaľ nemáme žiadne informácie.

Zdroj: AndroidPolice

22.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+