MojAndroid

Každý mesiac netrpezlivo čakáme na výplatný deň a každý mesiac sa čudujeme, kde sme tu výplatu vlastne celú minuli. Existuje niekoľko pár jednotlivcov, čo síce nemusia dohliadať na každé utratené euro, väčšina z nás však to šťastie nemá. Ak patríte medzi nich a radi by ste mali prehľad nad tým, do čoho ste počas mesiaca investovali, odporúčame vám nainštalovať si aplikáciu s názvom Peňaženka od Prima Banky. Vďaka nej môžete sledovať svoje mesačné príjmy a výdavky, nechať sa navigovať k bankomatom, či pristupovať k svojmu účtu, jednoducho prostredníctvom svojho smartfónu s Androidom.

Peňaženka

Aplikácia má moderné a prehľadné používateľské prostredie s bočným vysúvacím menu. V Peňaženke môžete dohliadať na svoje príjmy, výdavky a sledovať, na čo míňate najviac. Na výber sú rôzne kategórie, od výdavkov na auto, dopravu, stravovanie alebo služby a zábavu, až ku príjmom zo mzdy, odmeny alebo úroku. Stačí si vybrať dátum, zadať výšku výdavku alebo príjmu, a vybrať príslušnú kategóriu, prípadne pridať vlastnú poznámku. V aplikácii môžete sledovať jednotlivé mesiace a pozrieť si, koľko ste minuli v jednotlivých kategóriách. Ak nechcete zabudnúť na dôležité platby, môžete si pridať pripomienku. Sami si určíte, kedy vás má aplikácia upozorniť, ako aj to, či sa má platba zaradiť medzi vaše výdavky.

Peňaženka_1 Peňaženka_2 Peňaženka_3

Súčasťou peňaženky je aj funkcia pre vyhľadávanie bankomatov a pobočiek Prima Banky. Zobraziť ich je možné v zozname zoradenom podľa vzdialenosti, alebo priamo na mapách spoločnosti Google. V aplikácii je k dispozícii aj internet banking, vďaka ktorému môžete prezerať svoje účty, ich stav a pohyby, či odosielať platby. Tie sa dajú realizovať aj jednoduchým naskenovaním čiarového kódu poštovej poukážky alebo QR kódu “Pay by square”. Výhodou je, že internet banking je priamo prepojený s výdavkami, príjmami a pripomienkami platieb.

Peňaženka_5 Peňaženka_4 Peňaženka_6

Časť iBankingu je určená klientom Prima banky, ktorí majú zriadený Internet banking. Do iBankingu sa prihlasujú svojimi prihlasovacími údajmi k Internet bankingu a údaje si overujú SMS kódom. Po prvotnom prihlásení sa na vstup do iBankingu vyžaduje len zadanie hesla. Maximálny denný limit platieb zadaných cez aplikáciu je 1000 EUR.”

Aplikácia Peňaženka je výborným nástrojom s prehľadným používateľským prostredím. Prácu s ňou zvládne skutočne každý a vďaka funkcii sledovania výdavkov a príjmov ju využijú aj používatelia, ktorí nie sú klientmi Prima Banky. Stiahnuť si ju môžete samozrejme zadarmo z Google Play, a to aj prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.11
Aktuálna cena: Zdarma

24.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+