MojAndroid

PayPal bol vo svojich začiatkoch najmä službou, pomocou ktorej si mohli posielať peniaze ľudia po celom svete a nezáležalo na tom, kde sa nachádzajú. Za tie roky, čo PayPal už funguje, je však z neho skôr banka a čoraz viac ho využívajú aj firmy či ľudia pri nákupe cez internet. Sme preto radi, že sa táto platobná služba vrátila ku svojim základom a prináša novinku s názvom PayPal.Me.

paypal-me-780

PayPal.Me je služba, pomocou ktorej si môžu medzi sebou posielať peniaze kamaráti a známi. Stačí, aby ste si vytvorili jedinečnú URL, napríklad PayPal.Me/MojAndroidUcet, a potom ju môžu navštíviť vaši priatelia a “nechať vám na nej peniaze”. Takéto platby sú v dnešnej dobe naozaj často využívané, čoho dôkazom môže byť napríklad aj platobný systém Viamo, ktorý sa zas viaže na vaše telefónne číslo. Uvidíme, či si PayPal.Me získa fanúšikov aj na Slovensku, no momentálne si na fungovanie tejto služby v našej krajine budeme musieť ešte počkať. Využívate PayPal pri platení za nejaký tovar alebo ním posielate niekomu peniaze?

Zdroj: PocketNow

2.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+