MojAndroid

Pravdepodobne si niektorí z vás spomínajú na skvelý, elektronický „prívesok“ v podobe elektronickej hry Tamagotchi, ktorá bola vlastne akýmsi elektronickým zvieratkom, o ktorému ste museli venovať starostlivosť 24 hodín denne.

Teraz je podobná hra, klon Tamagotchi, dostupná v Google Play Store za cenu 0,82 € v podobe aplikácie Hatchi.

Hatchi je elektronické „zvieratko“ – domáci miláčik, o ktoré sa počas dňa musíte postarať. Okrem pravidelného kŕmenia a hygieny, si vyžaduje vašu pozornosť aj pomocou hier a zábavy, pýta si rôzne dobroty, potrebuje sa vzdelávať, alebo občas musíte s ním „skočiť“ k lekárovi. Na nočné hodiny a popoludňajší spánok si taktiež robí svoje nároky.

Odmenou za dobrú starostlivosť vám bude to, že domáci elektronický miláčik vám bude “rásť do krásy”, no môže sa vám stať, že tejto hre úplne podľahnete tak, ako sa to stávalo v juhovýchodnej Ázii v časoch Tamagochi, čo bol škodiaci fenomén tej doby.

Aplikácia je teraz dostupná v Google Play Store za cenu 0,82 € a pripravte sa na 8-bitové, čierno-biele prostredie, so zvukmi elektronických hier „ďalekej minulosti“.

Verzia: 4.3.2
Aktuálna cena: 1,17 €
Verzia: 4.3.2
Aktuálna cena: 1,17 €

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Hatchi

26.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+