MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj OTP Banka.

smartbanka-hlasuj

Praktické funkcie a elegantný dizajn

Aj klienti OTP Banky majú k dispozícii plnohodnotné mobilné bankovníctvo, ktoré takmer dokonale zastúpi bankovanie na desktope či priamo v banke. Aplikácia ponúka prehľad o zostatkoch na účtoch a umožní vám vykonávať aj štandardné SEPA platby. Okrem toho môžete rýchlo a jednoducho vykonávať aj prevody medzi vlastnými účtami.

Aplikácia vám ale bude sprevádzať aj pri ďalších platbách a nakupovaní. Platiť môžete pomocou IBAN či QR skenera, a tak vám appka nebude slúžiť iba na prehliadanie vašich účtov. V aplikácii tiež môžete zadávať trvalé príkazy, čo už je pokročilá funkcia, na ktorú väčšina používateľov stále využíva plnohodnotný počítač.

Nechýbajú ďalšie šikovné funkcie, ako napríklad prehľad vašich kariet, história všetkých transakcií, ale aj ďalšie zaujímavé funkcie ako splátka kreditnej karty či prehľad úverov. Pri cestovaní vás poteší funkcia vyhľadávania automatov či prehľad kurzových lístkov.

Aplikácia tiež ponúka veľmi elegantný a prehľadný dizajn, vďaka ktorému bude používanie všetkých vymenovaných funkcií hračkou. Spĺňa moderné štandardy a slúži ako skvelá náhrada za plnohodnotné desktopové bankovníctvo.

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

 

20.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+