MojAndroid

Slovenskí klienti patria medzi aktívnych používateľov mobilných aplikácií svojich bánk. Výnimkou nie je ani aplikácia OTP Banka, ktorá prináša hneď niekoľko funkčných vychytávok a pekne spracovaný dizajn. Výhodou je aj jednoduchá aktivácia aplikácie bez potreby návštevy pobočky alebo internet bankingu.

Jednoduché prihlásenie a praktické funkcie

Na prihlásenie do aplikácie OTP Banka potrebujete len 4 dotyky a po jeho úspešnom vykonaní na vás čaká množstvo praktických funkcií. Máte okamžitý prehľad všetkých účtov, posledných a čakajúcich transakcií priamo na domácej obrazovke a platbu vykonáte jednoducho – stlačením plávajúceho tlačidla Platba, ktoré máte kedykoľvek k dispozícii. Všetky transakcie do sumy 50 EUR môžete navyše cez aplikáciu OTP Banka posielať bez autorizácie PIN kódom.

Prehľad o vašich kartách

Okrem prehľadu o svojich platbách a účtoch nájdete v aplikácii OTP Banka aj prehľadné zobrazenie platobných kariet. Priamo cez svoj smartfón môžete kartu zablokovať, nastaviť limit platieb alebo splatiť dlh na kreditnej karte. Veľmi praktickým je aj dočasné zadanie vyššieho limitu platieb. To využijete, ak kupujete jednorázovo drahšiu položku, alebo potrebujete väčší limit platieb na dovolenke alebo pri špeciálnej príležitosti.

4 5

Pri transakciách v aplikácii oceníte možnosť ich filtrovania v histórii podľa typu, či zobrazenie sumáru. Ten vám na obrazovke vášho mobilného zariadenia ukáže informácie o kreditoch, debetoch a rozdieloch za dané obdobie pri použití filtra transakcií. OTP Banka ponúka ako jedna z mála aj možnosť otvorenia nového účtu, sporenia alebo vkladu priamo cez mobilnú aplikáciu.

Verzia: v1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v1.4
Aktuálna cena: Zdarma

O obľúbenosti tejto aplikácie svedčí aj fakt, že si ju doposiaľ stiahlo 8200 klientov OTP Banky, ktorí sa do nej mesačne prihlásia približne 90 000-krát. Mesačne všetci klienti cez mobilnú aplikáciu zrealizujú v priemere 6500 platieb. OTP Banka chce neustále zlepšovať spokojnosť svojich klientov, a tak tento rok plánuje vylepšenie svojej aplikácie vo viacerých smeroch.

„Chceme neustále zlepšovať spokojnosť našich klientov, preto pozorne sledujeme ich spätnú väzbu, či už na Google Play, alebo na sociálnych sieťach. Tento rok pripravujeme viacero vylepšení, ktoré klientom prácu s aplikáciou urobia ešte jednoduchšou a efektívnejšou. Z tých hlavných môžem spomenúť, že plánujeme sprístupnenie aplikácie aj pre firemných klientov a pridanie funkcionality trvalých príkazov,“ tvrdí František Cimbálik z OTP Banky.

Smart Banka 2016: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu

Ste aj vy klientom OTP Banky a páči sa vám ich mobilná aplikácia? Tak hlasujte v ankete SmartBanka.sk a zapojte sa do žrebovania o úplne nový smartfón Huawei Mate 9! Stačí, aby ste nám venovali 5 minút vášho času a odpovedali na niekoľko jednoduchých otázok, ktoré neskôr bankám poslúžia na ďalšie vylepšenia a zmeny vo svojich systémoch. Okrem smartfónu Huawei Mate 9 je hlasujúci automaticky zapojený aj do žrebovania o ďalšie hodnotné ceny – menovite licenciu ESET Family Security Pack a 3 licencie ESET Mobile Security.

Tento článok vznikol v spolupráci s OTP Bankou.

6.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+