MojAndroid

Najčítanejší slovenský portál MojAndroid.sk spúšťa šiesty ročník ankety Orange Android Roka 2015 o najlepšie Android smartfóny a tablety. Anketa Orange Android Roka 2015 má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku. Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími inteligentnými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Ocenené zariadenia budú môcť zákazníci nájsť v obchodoch a na internete s certifikátom “Android roka 2015″, ktorý pomôže vybrať ten najlepší telefón alebo tablet z ponuky nášho trhu. Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk. Tento rok pokračujeme aj s mobilnou aplikáciou, Anketa Orange AndroidRoka 2015, vďaka ktorej môžete pohodlne hlasovať cez váš smartfón alebo tablet. Hlasovanie prebieha od 1.novembra do 30.novembra 2015. Výsledky budú oznámené do konca aktuálneho roka.

hlasuj

Hlasuje sa v šiestich kategóriách

  • TOP Android smartfón
  • Android smartfón
  • Kompaktný Android
  • Android tablet
  • Android príslušenstvo
  • Inovácia roka

tatrabanka-inovacie

Špeciálny partner: Tatra banka inovácie

Vyhrať môžeš až 18 cien

V ankete Orange Android Roka 2015 môžete vyhrať až 18 cienSú to tie najlepšie zariadenia, ktoré si zvolíte v kategóriách TOP Android smartfón a Android tablet. Pre hlasujúcich máme aj 10 navigácií Sygic GPS Navigation, 3x licenciu ESET Family Security Pack a pre tých najaktívnejších sme pripravili aj ďalšie smartfóny. Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť aj pozvaním ďalších ľudí. Všetci, ktorí pozvú aspoň päť ďalších ľudí do ankety sa zaradia do žrebovania o 2x Lenovo A7000. A jeden čitateľ, ktorý pozve najviac ľudí, získa Lenovo Vibe Shot.

vyhry

Partneri ankety

Súťaž Android Roka 2015 vznikla aj za podpory týchto partnerov, ktorým ďakujeme za spoluprácu.

partneri android roka

1.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+