MojAndroid

Ďalšie stretnutie Android fanúšikov a technologických nadšencov sa opäť blíži. Ak bývate v Žiline alebo jej okolí, príďte aj vy na ORANGE Android Roadshow 2014 v sobotu 31. mája 2014 do Žiliny (Hotel Holiday Inn). Okrem zaujímavých aktivít a súťaží si budete môcť vyskúšať a vypočuť prezentácie partnerov akcie. Stále máte možnosť prihlásiť sa na akciu, účasť je zadarmo.

AndroidRoadshow2014-logo

TOP Androidy vo vašich rukách

Tatra banka Google Glass
Android Roadshow 2014 Žilina: Vyskúšajte si Google Glass s aplikáciou od Tatra banky

Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov.  Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo svojich rukách. Za všetky spomenieme tieto TOP novinky: slúchadlá Creative, HTC One (M8), Lenovo Yoga Tablet, Sony Xperia Z1 Compact, Samsung Galaxy S5, Google Glass a ďalšie vychytávky.

Orange-AndroidRoadshow2014-letak-Zilina

Žilina: Android torta a ďalšie výhry pre vás

Mesiac máj oslavuje portál MojAndroid.sk svoje narodeniny a preto ani tentokrát nebude chýbať ani Android torta :-) V sobotu 31.mája však určite nebudú chýbať ani ďalšie technologické novinky, zaujímavé prezentácie a ďalšie výhry pre účastníkov. Akcia začne ráno o 10-tej hodine a predpokladaný koniec plánujeme poobede okolo 15-tej hodine, kedy vyžrebujeme výhercov zariadení. Celý program nájdete na stránke AndroidRoadshow.sk. Hráme skutočne o exkluzívne TOP modely: HTC One (M8), Sony Xperia Z1 Compact a 10x navigácia Sygic. A to nie je všetko. Náš partner Peugeot venuje Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou jednému z vás. Navyše pre najšikovnejších budeme mať pripravený Energy drink TIGER a sladké prekvapenie. Tieto skvelé ceny budeme rozdávať v každom meste! 

Registrácia je zadarmo

Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom vyrobili pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále zadarmo. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk ešte dnes. Tešíme sa na všetkých.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice #2 [VIDEO] [ANKETA]

Kde sa stretneme? Môžeme aj vo vašom meste

Prvé stretnutia Android Roadshow 2014 už máme naplánované. Tretie stretnutie sa uskutoční v Bratislave 14.júna 2014. Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť.

A kde prídeme na jeseň? Tieto mestá ešte stále vyberáme a rozhodnúť môžete aj vy. Spustili sme hlasovanie, do ktorého sa stále môžete zapojiť. Pomôžte nám vybrať ďalšie mestá, v ktorých sa bude konať Android Roadshow 2014. A možno sa práve stretneme aj vo vašom meste :-)

Tešíme sa na všetkých čitateľov a Android fanúšikov.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Android Roadshow 2014

Partneri akcie

» Partneri Android Roadshow 2014

 

 

17.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+