MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 pokračuje! Oddýchnutí po letnej prestávke sa vraciame za vami a našou prvou zastávkou bude Zvolen. Tu sa stretneme v sobotu, 23. septembra v Hoteli Tenis. Na čo sa môžete tešiť?

Náš tip
Orange Android Roadshow 2017 v Bratislave očami účastníkov VIDEO

Novinky z IFA 2017

Už tradične vám prinesieme tie najhorúcejšie novinky, pričom ústrednou témou budú predstavenia z konferencie IFA 2017 v Berlíne. Ukážeme vám všetky novinky, ktoré budeme mať v tom čase k dispozícii, no ich presný zoznam zatiaľ nie je známy. Samozrejme, tešiť sa môžete aj na zaujímavé prednášky od našich partnerov a výrobcov zariadení, ktorí vám najhorúcejšie novinky ešte viac priblížia. Chýbať nebudú ani súťaže o hodnotné ceny, takže sa rozhodne máte na čo tešiť! Presný program akcie a zoznam cien nájdete už čoskoro na stránke AndroidRoadshow.sk.

Budeme tam aj my!

Na Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene budeme samozrejme aj my, redakcia MojAndroid.sk, takže nás môžete spoznať osobne. Veľmi radi sa s vami porozprávame o všetkých technologických novinkách, ale aj všetkom ostatnom, čo vás bude zaujímať. Neváhajte sa preto pri nás zastaviť, tešíme sa na vás!

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Pre prvých registrovaných máme pripravený aj malý darček.

registrovat sa

27.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+