MojAndroid

V sobotu 20.mája sa naplnil Grand Hotel Pressburg v Bratislave technológiami. Konala sa tu totiž druhá tohtoročná Orange Android Roadshow – a po nedávno zverejnenej fotogalérii konečne prišiel čas na video, v ktorom vám priblížime atmosféru a prínášame aj rozhovory s partnermi podujatia. Povedali nám pár slov o tom, ako sa im na akcii páčilo a čo si so sebou priniesli pre účastníkov. Ďalšia Orange Android Roadshow na vás čaká 23.septembra 2017 vo Zvolene. Viac informácií o nej získate na našom webe androidroadshow.sk.

O čom presnejšie je celá Orange Android Roadshow?

Je to už siedmy rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im kopec otázok. Nechýbajú súťaže o skvelé ceny počas celého dňa, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+