MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 na jeseň pokračuje! Po stretnutiach v Košiciach a Bratislave tentokrát zavítame na stred Slovenska. Už 23. septembra sa stretneme v Hoteli Tenis vo Zvolene, kde na vás znovu čakajú technologické novinky a prednášky, ale aj rôzne hodnotné ceny. Vo Zvolene nebude chýbať ani Tatra banka, ktorá tu predstaví kompletne redizajnovanú aplikáciu Tatra banka VIAMO a spolu s ňou aj ďalšie zaujímavé novinky mobilného bankovníctva.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
Tatra banka VIAMO: Obrovská aktualizácia prináša nový dizajn aj funkcie

Tatra banka VIAMO: Úplne nový dizajn aj atraktívne funkcie

Aplikácia Tatra banka VIAMO prešla nedávno obrovskou aktualizáciou. Tá prináša vynovený dizajn spolu s niekoľkými veľmi užitočnými funkciami. Pribudol zoznam najobľúbenejších kontaktov, ktorých informácie sa pri výbere automaticky vyplnia. Zlepšilo sa vyhľadávanie v minulých transakciách, ako aj ich zoznam, ktorý teraz obsahuje až 300 posledných položiek.

Okrem toho pribudli nové možnosti pre posielanie pripomienok a množstvo ďalšieho. Toto všetko vám Tatra banka predvedie priamo na akcii vo Zvolene. Okrem toho vám ukáže aj ďalšie svoje aplikácie a ich funkcie. Tešiť sa môžete na aplikácie Tatra banka, Čítačka a MobilePay.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

8.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+