MojAndroid

Aplikácia Tatra banka VIAMO prichádza v novej verzii s obrovskými zmenami a vylepšeniami. Okrem úplne nového dizajnu sme sa dočkali aj dávky nových funkcií, ktoré ešte zjednodušia používanie obľúbenej služby.

„V súčasnosti využíva aplikáciu Tatra banka VIAMO takmer 110 000 klientov. Do služby VIAMO je aktuálne zapojených už viac ako 70 obchodníkov, 3 kuriérske služby, 6 vysokých škôl a viacero neziskových organizácií,“ vyjadril sa Lukáš Mochňák, vedúci oddelenia rozvoja mobilných aplikácií a webov Tatra banky.

Novinky v aplikácii

Okrem nového dizajnu ponúka aplikácia Tatra banka VIAMO celý rad praktických vylepšení a noviniek. Poteší napríklad zoznam najčastejších príjemcov, takže ak posielate peniaze tým istým ľuďom, celý proces bude oveľa jednoduchší. Informácie o týchto príjemcoch sa automaticky vyplnia pri platbe, a tak bude celý proces rýchlejší.

Ak používate VIAMO skutočne aktívne, využijete aj ďalšiu novinku. Odteraz je totiž možné poslať pripomienku k platbe až piatim príjemcom naraz. Pripomienka aj platba tiež obsahujú kalkulačku, vďaka ktorej je možné jednoducho vypočítať požadovanú sumu.

Aktívni používatelia tiež ocenia možnosť pokročilého vyhľadávania transakcií. Tie môžete prehľadávať podľa typu transakcie, ale aj podľa údajov uvedených v zozname transakcií, ako napr. suma, príjemca či popis.

Šikovný widget a dlhší zoznam transakcií

Pribudol tiež nový widget so zoznamom príjemcov s odkazom na platbu. Zoznam transakcií tiež po novom ukazuje až 300 posledných transakcií, takže bežný používateľ bude schopný nájsť aj niekoľko mesiacov staré platby.

Aktualizácia je už teraz dostupná v obchode Play pre zariadenia so systémom Android 4.1 a novším. Čochvíľa bude zverejnená aj pre zariadenia so systémom iOS, kde poteší optimalizácia pre väčšie displeje modelov iPhone Plus a iPad.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
6.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+