MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 končí svoju púť v Trnave. Stretneme sa v sobotu, 25. novembra v hoteli Holiday Inn. Po návšteve stredného Slovenska sa znovu vraciame na západ, kde vás okrem iného čaká aj stánok spoločnosti Sony. Tá sem prinesie svoje najnovšie smartfóny radu Xperia XZ1 a jeden mobil budete môcť aj vyhrať!

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Sony Xperia XZ1: Prémiová vlajková loď

Nový rad smartfónov Sony Xperia XZ1 ponúka prémiové vlastnosti a funkcie v ešte krajšom prevedení. Sony Xperia XZ1 je špičková vlajková loď, ktorá ponúka 5,2″ Full HD displej, výkonný čip Snapdragon 835, 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte. Samozrejmosťou je aj špičkový fotoaparát, ktorý okrem iného zvládne 3D skenovanie objektov vďaka funkcií 3D Creator. Čerešničkou na torte je systém Android 8.0 Oreo, s ktorým telefón prichádza.

Sony Xperia XZ1 Compact: Špičkové “mini”

Sony znovu vypočulo fanúšikov čakajúcich na kompaktné zariadenie s TOP výbavou a prinieslo Sony Xperiu XZ1 Compact. Tá ponúka rovnaký čip a RAM ako väčšia XZ1, má 32 GB pamäte, rovnaký fotoaparát s 3D skenovacími schopnosťami, no menší 4,6″ HD displej. Vďaka tomu dokonale sadne do jednej ruky, a to bez robenia kompromisov vo výkone alebo výbave.

Zaujímavá prednáška aj možnosť vyhrať

Rasťo Medveď zo Sony vám vo svojej prednáške s názvom “Všetko je zrazu Wow” predstaví najnovšie smartfóny od Sony, ako aj funkciu 3D skenovania tvárí či objektov. Telefóny z radu XZ1 si budete môcť vyskúšať aj na stánku spolu s modelmi XZ Premium, XA1, XA1 Ultra a L1. Chýbať nebude ani príslušenstvo v podobe reproduktorov a slúchadiel. Sony má pre vás aj dodatočnú motiváciu prísť – jeden z návštevníkov si potom domov odnesie novučičký smartfón od Sony.

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Ako vždy, aj teraz registráciou potvrdíte svoju prítomnosť a tým aj účasť v žrebovaní. V tom môžete vyhrať niektorú z hodnotných cien a počas celého trvania akcie sa môžete zapojiť do súťaží, v ktorých môžete vyhrať ďalšie atraktívne darčeky od našich partnerov.

16.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+