MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 končí svoju púť v Trnave. Stretneme sa v sobotu, 25. novembra v hoteli Holiday Inn. Po návšteve stredného Slovenska sa znovu vraciame na západ, kde vás okrem iného čaká aj Európske Auto Roka 2017 – Peugeot 3008. Na tom sa budete môcť v priebehu akcie previezť a zároveň ho jeden z vás vyhrá na celý víkend!

SUV Peugeot 3008: Európske auto roka

Nový Peugeot 3008 už na prvý pohľad jednoznačne patrí do kategórie SUV a doslova  vyžaruje inovácie. Prináša rovnováhu medzi aerodynamicky čistými krivkami a robustnosťou SUV. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom s jedinečným riešením miesta vodiča – Peugeot i-cockpit. Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami. K tomu pridáva reálne úsporné motory a novú automatickú 6-stupňovú prevodovku.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
Peugeot 3008: Európske auto roka 2017 | TEST

Nový Peugeot 3008 bol zvolený odbornou porotou zloženou z 58 európskych novinárov ako Európske auto roka 2017. Porota ocenila najmä štýl, dizajn interiéru a výkon. Toto prestížne ocenenie sa pridalo k predchádzajúcim dvadsiatim, ktoré už tento model doteraz vo svete získal. Ocenenie Auto roka sa udeľuje od roku 1964 a je najprestížnejším ocenením svojho druhu v Európe.

Vyhrajte Peugeot 3008 na víkend!

V priebehu Orange Android Roadshow 2017 v Trnave sa budete môcť na Európskom Aute Roka 2017 previezť a na vlastnej koži zažiť jeho skvelé vlastnosti. A to nie je všetko – jedn z vás vyhrá Peugeot 3008 na víkend a bude ho tak môcť otestovať ešte dôkladnejšie!

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte preto a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí, ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Ako vždy, aj teraz registráciou potvrdíte svoju prítomnosť a tým aj účasť v žrebovaní. V tom môžete vyhrať niektorú z hodnotných cien a počas celého trvania akcie sa môžete zapojiť do súťaží, v ktorých môžete vyhrať ďalšie atraktívne darčeky od našich partnerov.

23.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+