MojAndroid

Orange Android Roadshow zamieri do Trnavy už 26.novembra. V hoteli Holiday Inn začína program už od 10:00. A aby ste na akciu nemuseli ísť sami, pripravili sme pre vás jednoduchú funkciu, cez ktorú môžete na akciu pozvať rodinu, priateľov, či známych. Každý, kto využije funkciu „Pozvi kamoša“, sa automaticky zapojí do súťaže o 5x navigáciu Sygic. Podmienkou je, aby kamoš, ktorého pozvete aj prišiel a prešiel registráciou pri vstupe.

Postup je veľmi jednoduchý. Po tom, ako sa zaregistrujete na stránke androidroadshow.sk, dostanete potvrdzovací e-mail s aktivačným odkazom.

roadshow

Navštívením tohto odkazu potvrdíte svoju registráciu a obratom vám bude zaslaná vstupenka s QR kódom a ďalšími inštrukciami.

pozvi

Súčasťou tohto e-mailu je aj tlačidlo „Pozvi kamošov“, cez ktoré sa dostanete na stránku, odkiaľ môžete rozoslať pozvánky. Využiť pritom môžete priamo ich e-mailovú adresu, prípadne ľudí pozvať cez Facebook. V prípade, že sa rozhodnete využiť Facebook, je potrebné v prehliadači povoliť zobrazovanie vyskakovacích okien.To je všetko. Vidíme sa už v sobotu 26. novembra!

orange-android-roadshow

Krátky VIDEOnávod nájdeš aj tu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

11.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+