MojAndroid

Spoločnosť LG vás pozýva na ďalšie stretnutie ORANGE Android Roadshow 2015 do mesta Košice. Stretneme sa v sobotu 18. apríla 2015 v Univerzitnej knižnici TUKE, kde si okrem iného ukážeme aj novinku LG G Flex 2. Odvážne tvary. Pôsobivá odolnosť. Výnimočné schopnosti. Nový G Flex2 je v každom ohľade nekonvenčný. Vyskúšať si ho budete môcť osobne vo svojich rukách. Registrácia na akciu je ZADARMO, máme posledné voľné miesta.

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

LG G Flex 2

Jedinečne zakrivený 5,5 Full HD displej sprostredkováva pohlcujúci zážitok zo sledovania obrazu, ktorý je ako živý. Výsledkom zakrivenie displeja telefónu sú optimálne pozorovacie uhly s minimálnym leskom a odrazom svetla. Výkon a vysokú rýchlosť, ktorú potrebujete na získanie viacerých úkonov naraz, Vám poskytne procesor Qualcomm ® Snapdragon ™ 810 s integrovaným 64-bit osemjadrovým CPU a najnovší a najlepší operačný systém Android.

Vďaka pokročilej funkcii OIS +, ktorá zaisťuje stabilizáciu obrazu, môžete vytvárať dokonale ostré snímky vysokej kvality. Funkcia Touch & Shoot potom umožňuje jednoduchým dotykom akéhokoľvek miesta na displeji bleskovo zhotovovať úchvatné fotografie. Model G Flex2 si neustále udržuje svoj nadčasový vzhľad vďaka samoopravné technológii, ktorá z povrchu zadného krytu prirodzene odstraňuje škrabance a drobné vady.

Vďaka urýchlenému nabíjaniu, ktoré zabezpečí dobitie batérie na 50% kapacity za približne 40 minút, môžete tráviť menej času dobíjaním a viac času aktivitami, ktoré máte radi.

* Rýchlosť regenerácie zadného krytu sa líši v závislosti na okolitej teplote, hĺbke škrabancov a miere opotrebenia povrchu. V prípade hlbokých škrabancov môže byť schopnosť regenerácie obmedzená.

LG-G-Flex-2 (1)

17.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+