MojAndroid

OnePlus pôvodne začal rozposielať OxygenOS 12 už začiatkom decembra, avšak používatelia hlásili veľké množstvo chýb. OnePlus teda aktualizáciu stopol, aby sa pozrel a poopravoval chyby. Aj na internete sa dali nájsť množstvá recenzií, ktoré boli zväčša negatívne, vzhľadom na chyby. Okrem toho sa však ľudia sťažovali aj na to, že OxygenOS stráca identitu. Z OnePlus sa pomaly stáva Oppo. Správu priniesol portál GSMArena.

Aktualizácia na OxygenOS 12 pokračuje

Pôvodná verzia mala označenie C.36. Nová verzia má označenie C.39, čiže ak máte stále verziu C.36 tak vám odporúčame aktualizovať. Nová verzia by mohla poopravovať všetky chyby, ktoré ste zaznamenali vy, alebo aj celý internet.

Ak ste však vaše OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro ešte na novú verziu neaktualizovali, tak to ešte radšej nerobte. Ak počkáte pár dní, tak vám internet dá odpoveď na to, či sa to oplatí. Môže sa totiž stať aj to, že aj táto aktualizácia bude obsahovať veľké množstvo chýb a nepodarkov.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Teoreticky by však už všetko malo fungovať. OnePlus totiž zapracoval na najčastejšie hlásených problémoch – s výpadkom pripojenia, neviditeľných notifikáciach, zasekávaniach, problémoch s displejom a tak podobne. Celý zoznam opráv a zmien nájdete na OnePlus fóre.

Na druhú stranu, niektoré problémy ako automatické vypĺňanie údajov v Chrome, dočasne chýbajúci prístup k 48 MP režimu pri GCam-e budú opravené v blízkej budúcnosti.

Ako obvykle, ide o postupné vypúšťanie aktualizácie. To znamená, že zariadenia ich budú dostávať v určitých intervaloch.

Náš tip
Instagram umožní v Príbehoch videá s dĺžkou až 60 sekúnd
18.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+