MojAndroid

Už dnes budú predstavené nové vlajkové lode spoločnosti OnePlus. Hoci telefóny tejto značky nemôžu v predajoch konkurovať veľkým výrobcom, už tradične ide o skutočne schopné zariadenia, ktoré preferujú mnohí technologickí nadšenci. Dnes by sme sa podľa všetkého mali dočkať dvoch modelov – OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Vy môžete byť pri tom.

Ako sledovať predstavenie?

Začiatok predstavenia je naplánovaný na dnes, 14. mája 2019 o 17:00 nášho času. Predstavenie môžete sledovať naživo na oficiálnom YouTube kanáli spoločnosti OnePlus, alebo priamo na oficiálnej stránke OnePlus. Vysielanie tiež môžete sledovať priamo na tejto stránke prostredníctvom vloženého videa, ktoré sa automaticky spustí v čase začiatku predstavenia.

OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro: Čo môžeme očakávať?

Ako sme už avizovali, dnes očakávame predstavenie dvoch zariadení rovnakej série. To je pre spoločnosť OnePlus novinka, a tak nás určite čakajú mnohé prekvapenia. S najväčšou pravdepodobnosťou však uvidíme klasický model OnePlus 7, ktorý bude nástupcom obľúbených zariadení OnePlus 6 a OnePlus 6T.

Najviac pozornosti bude pútať zrejme verzia Pro, ktorá má priniesť displej bez rámikov a výrezu, ale zato s výsuvným mechanizmom prednej kamery. Samozrejmosťou bude skener odtlačkov v displeji a iba tie najnovšie špecifikácie. Čerešničkou na torte by mala byť AMOLED obrazovka s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, vďaka čomu bude zobrazovaný obsah plynulejší a telefón tak bude ideálny na prácu s multimédiami.

Menší a dostupnejší model OnePlus 7 by mal podľa posledných informácií stáť menej ako 750 EUR, no cena ani jedného modelu zatiaľ nie je potvrdená. OnePlus každým rokom cenu svojich vlajkových lodí postupne zvyšuje, a tak si budeme musieť počkať, na akú úroveň sa vyšplhajú cenovky najnovších prírastkov do rodiny zabijakov vlajkových lodí.

14.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • kubina

    Andrej Danko: “Som neprekonateľne zlý prezentér svojich myšlienok”
    Oneplus: Hold my beer!

+