MojAndroid

A je to tu. Už žiadne dohady, ale presný dátum, kedy OnePlus 6 uvidí svetlo sveta: 17. máj. Keby ste otvorili oficiálne čínske webové stránky OnePlus, uvidíte pozvánku na udalosť predstavenia OnePlus 6. Príležitosť sa uskutoční v Pekingu o 10:00 miestneho času. Predstavenie produktu je určené pre tlač, ale aj pre fanúšikov. Ak by sa niekto z vás nachádzal v danom čase v Pekingu, predaj vstupeniek pre záujemcov sa začne 27. apríla o 10:00 a cena sa bude pohybovať okolo 99 juanov (približne 15 dolárov) za jednu vstupenku.

The Speed You Need

Motto, ktoré zastrešuje udalosť znie „The Speed You Need“ (rýchlosť, ktorú potrebujete, pozn. red.), ktoré zrejme naráža na procesor Snapdragon 845 a 8GB RAM, ktoré sú očakávané v OnePlus 6.

Náš tip
OnePlus 6 bude predstavený už 18. mája, pôjde o ďalšieho zabijaka vlajkových lodí?

Medzi ďalšie očakávané špecifikácie patrí 6.2 palcový displej so zárezom, 3450mAh batéria a dvojitá kamera pozostávajúca so 16MP a 20MP senzorov. Zatiaľ neboli zverejnené žiadne informácie o cene alebo o ďalších dátumoch vydania – všetko sa však dozvieme počas predstavenia.

Len včera sa ukázalo, že OnePlus 6 bude zrejme disponovať skleneným zadným krytom – môžeme len dúfať, že bude vykazovať aj nejaké známky vodeodolnosti.

25.4.2018
Zdroj: GSM Arena via AndroidPure
  • Dzulio

    16 mája bude v Londýne ….

+