MojAndroid

Spoločnosť OnePlus by podľa posledných dostupných informácií mala ešte tento rok predstaviť nástupcu modelu OnePlus 5. Novinka s označením OnePlus 5T nebude iba drobnou hardvérovou úpravou súčasnej vlajkovej lode tak, ako to bolo vlani s modelmi OnePlus 3 a 3T. Nový model by mal ponúknuť aj vynovený dizajn, ktorý bude kopírovať súčasné trendy na trhu so smartfónmi.

Ostalo miesto na selfie kameru

Známy zdroj uniknutých informácií Evan Blass teraz na sociálnej sieti Twitter zverejnil uniknutý render OnePlus 5T, ktorý pôsobí naozaj veľmi reálne. Najzaujímavejšou vlastnosťou telefónu je určite minimálny rámik okolo displeja po bokoch a aj veľmi úzka časť hore nad displejom. Žiaľ, na renderi nevidíme bradu telefónu, no posledné informácie hovoria o tom, že aj tu by mal byť rámik iba minimálny a skener odtlačkov sa presunie do zadnej steny

Predstavenie už čoskoro

Hoci v minulosti sme už videli kompletné úniky dizajnu nového OnePlus 5T, až tento obrázok pôsobí skutočne oficiálne a hodnoverne. Do oficiálneho predstavenia smartfónu však ešte zostáva nejaký čas, a tak je pravdepodobné, že uvidíme ďalšie dodatočné fotografie novinky. Niektoré zdroje uvádzajú, že predstavenie bude už 20. novembra, no oficiálny dátum ešte potvrdený nebol. Je ale zrejmé, že novinka má prísť ešte v predvianočnom období, a tak na ňu určite nebudeme čakať veľmi dlho.

Zdroj: Evan Blass (Twitter) via PhoneArena

30.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+