MojAndroid

Je ťažké pripravovať smartfón tak, aby o ňom nikto nič nevedel a pri predstavení bol úplným prekvapením. Výnimkou nie je ani pripravovaný nový smartfón OnePlus, o ktorom už koluje viacero dohadov. Zatiaľ pritom nie je potvrdený ani názov. Hoci väčšina únikov hovorí o OnePlus 5T, je tu stále možnosť, že smartfón sa bude nazývať OnePlus 6.

Kým nedávno unikol dokonca skorý render (obrázok nižšie), aktuálne je tu ďalší obrázok (titulná snímka). Podľa Android Authority pochádza dolný render z dôveryhodného zdroja, no bohužiaľ, nevidno na ňom celú prednú stranu. Nebude sa tu však pravdepodobne nebude nachádzať tlačidlo domov, respektíve skener odtlačkov prstov.

Ůdajný render OnePlus 5T

Zato sa však dajú pozorovať avizované tenučké rámiky. Podľa dohadov sa máme tešiť na 6-palcový displej s rozlíšením 1080 x 2160p a pomerom strán 18:9. Na zosvetlenej verzii obrázku vidno okrem reproduktora aj dvojicu tlačidiel, pričom by malo ísť o dvojtlačidlo hlasitosti a tlačidlo stíšenia smartfónu.

Informácie v zdroji naznačili, že by mal byť smartfón odhalený už v novembri tohto roka. Uvidíme, čo z dohadov sa potvrdí.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+