MojAndroid

Na internete sa objavili nové rendery pripravovaného smartfónu OnePlus 5T. Ten by mal ponúknuť nový displej so zaoblenými rohmi a tiež minimálne rámčeky na prednej stene. Dizajnových zmien je viac a tak vám ponúkame tiež porovnanie starých renderov s tým aktuálnym.

OnePlus 5T a čítačka odtlačkov prstov

Náš tip
Android Oreo prichádza na OnePlus 3 a 3T v rámci Open Beta

Novinka prinesie pravdepodobne 6″ displej s pomerom strán 18:9. Na starých obrázkoch sme videli možné zakrivenie displeja po stranách, na najnovšom obrázku to tak už nie je. Naopak zaoblené sú rohy obrazovky smartfónu na štýl LG G6. Predná kamera a skupina senzorov sa ešte vošli na predná stranu nad displej. Na druhej strane, čítačka odtlačkov prstov je umiestnená na zadnej strane v strede pod objektívom duálneho fotoaparátu.

Nové rendery sú ostrejšie a vo vyššej kvalite ako tie predošlé. Napriek tomu stále na obrázkoch nevidíme prostredie Oxygen OS a tak je možné, že finálna verzia a podoba smartfónu sa ešte môže zmeniť. Zadná stena je až na umiestnenie čítačky odtlačkov prstov skutočne veľmi podobná modelu OnePlus 5.

Náš tip
OnePlus ponúkne používateľom zrušiť zbieranie citlivých dát
Náš tip
OnePlus zoskupuje pomerne citlivé dáta. Sú prepojené so sériovým číslom

Páči sa vám podoba pripravovaného smartfónu OnePlus 5T? Zvažovali by ste jeho kúpu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcentral

21.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+