MojAndroid

Dlho očakávaná vlajková loď OnePlus 5 bude predstavená už o týždeň, 20. júna. Je veľmi pravdepodobné, že dovtedy ešte uvidíme niekoľko ďalších únikov a dohadov, ktoré odhalia ďalšie vlastnosti pripravovaného telefónu. Vždy je ale zaujímavé, keď informácie prezrádzajú tí najpovolanejší. CEO spoločnosti OnePlus teraz zverejnil ďalšiu fotografiu, ktorá toho dosť veľa prezrádza.

Duálny fotoaparát so skvelou funkciou

Fotografia je totiž čiernobiela a ponúka skutočne vysokú úroveň detailov. Za pozornosť stojí aj skvelá hĺbka poľa s rozmazaným pozadím, čo  je vlastnosť, ktorú na telefónoch vidíme radi. Fakt, že fotografia je čiernobiela, naznačuje zameranie duálnej zostavy fotoaparátov. Je veľmi pravdepodobné, že OnePlus použije podobný princíp ako spoločnosť Huawei. Jeden fotoaparát tak bude zrejme monochromatický, kým druhý bude klasický farebný.

Rýchle úložisko a vysoká cena

Samozrejme, to sú iba predpoklady, no nie sú vôbec nepravdepodobné. Úroveň hĺbky poľa tiež naznačuje, že OnePlus využije efekty širokej clony, ktoré tiež nájdeme na mnohých ďalších zariadeniach a ktoré sú tiež postavené na spolupráci dvoch samostatných šošoviek fotoaparátu a tiež šikovnom softvéri. Uvidíme, čo ďalšie si pre nás OnePlus pripraví. V súčasnosti už vieme, ako približne bude vyzerať a unikli aj informácie o cene, ktoré ale vôbec nie sú potešujúce. Poteší ale správa o hardvérovej výbave, ktorá je skutočne na najvyššej možnej úrovni. Okrem iného sme sa dozvedeli aj to, že telefón príde s rýchlym UFS úložiskom. Na ďalšie detaily si ešte niekoľko dní budeme musieť počkať.

Zdroj: GizmoChina 1, 2

13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+