MojAndroid

Ak sa na niektoré zariadenie tešíme v lete viac ako na iné, tak je to rozhodne OnePlus 5. Novinka, o ktorej vám píšeme takmer na dennej báze, bude zrejme najlepším Android smartfónom v pomere výkonu k cene. A podľa najnovších informácií aj vieme, aká by mala byť približná cena tohto zariadenia.

Náš tip
OnePlus 3 a OnePlus 3T získavajú aktualizáciu na OxygenOS 4.1.5

OnePlus sa totižto rozhodlo, že bude sponzorom jedného hudobného festivalu vo Fínsku. V súťaži, kde okrem iného môžete vyhrať lístky na tento festival, je prvou cenou OnePlus 5 spolu s 2 VIP lístkami na festival. Rovnako ako v iných krajinách, aj vo Fínsku je však nutné uvádzať v pravidlách súťaže hodnotu výhier. A prvá výhra v súťaži má v tomto prípade hodnotu 948 EUR. Ak z tejto sumy odpočítame 2 VIP lístky v hodnote 199 EUR, hodnota smartfónu OnePlus 5 bude 550 EUR.

Či táto suma bude konečná pre všetkých spotrebiteľov aj v obchode OnePlus-u, zatiaľ nemôžeme potvrdiť. Pravidlá spomínanej súťaže však našepkávajú, koľko by táto smartfónová novinka mala približne stáť. Len pre porovnanie, vo Fínsku si aktuálne môžete kúpiť OnePlus 3T za 439 EUR, čo je cena, za ktorú je dostupný aj zo Slovenska.

Via GSMArena, zdroj: Provinssi (preložené)

8.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+