MojAndroid

Do predstavenia nového zabijaka vlajkových lodí OnePlus 5 zostáva už iba niekoľko dní. Teraz to už s určitosťou vieme povedať vďaka príspevku, ktorý zverejnila spoločnosť OnePlus. Telefón bude oficiálne predstavený 20. júna o 18:00 nášho času. Okrem toho výrobca ale predstavil a naznačil niekoľko funkcií, ktoré novinka prinesie.

Náš tip
Bude stáť OnePlus 5 až 550 EUR?

Zahnutý displej?

V prvom rade sa potvrdilo, že posledné uniknuté fotografie skutočne znázorňujú novú vlajkovú loď. Tešiť sa tak môžeme na jednoduchý dizajn, pričom sa zdá, že práve čierna farba bude štandardnou v prípade nového modelu OnePlus 5. Okrem toho ale text príspevku na sociálnej sieti Facebook, ako aj oficiálna fotografia telefónu jasne znázorňujú zahnuté hrany telefónu. Zatiaľ nie je zrejmé, či bude mať telefón zahnutý displej tak, ako je to v prípade Samsungu Galaxy S8, alebo ide iba o efektné zahnutie celej konštrukcie zariadenia. Isté je, že zahnutie bude v novom telefóne zohrávať svoju úlohu.

Možno aj odolnosť voči vode

Ďalšia vlastnosť, o ktorej sa v minulosti špekulovalo, je odolnosť voči vode. Hoci táto funkcia zatiaľ nie je potvrdená, obrázok na pozadí oficiálnej stránky predstavenia telefónu má výrazný morský motív, čo by mohlo znamenať aj spomínanú odolnosť voči vode. Okrem toho sa zrejme môžeme v prípade nového telefónu tešiť aj na poriadne nadupaný hardvér. Posledné informácie hovoria o tom, že OnePlus 5 prinesie procesor Snapdragon 835 a až 8 GB RAM. Na ďalšie informácie si ešte budeme musieť počkať, no vyzerá to tak, že OnePlus bude s novým modelom znovu bodovať.

Zdroj: OnePlus

8.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+